ХАРАКТЕРИСТИКИ
Олія евкаліпта володіє сильним антибактеріальним ефектом. Гарячі і холодні інгаляції дозволяють швидко і ефективно усунути запальні і застійні явища в органах дихання і носоглотки, очистити дихальні шляхи і позбутися нежиті та кашлю при трахеїті, бронхіті, запаленні і туберкульозі легенів. Інгаляції і полоскання усувають запалення, надають знеболюючу і жарознижуючу дію при ангіні, тонзиліті, ларингіті, синуситі, риніті, застуді, лихоманці.
Ванни з олією евкаліпта швидко і ефективно усувають інфекційні запалення сечостатевої системи. У жінок олія нормалізує лужний баланс піхви, перешкоджає розвитку молочниці.
Нормалізує вуглеводний обмін і м'яко знижує рівень цукру в крові.
Сприяє насиченню крові киснем і є ефективним засобом від головного болю, пов'язаного з духотою, гіподинамією і втомою.
Знімає м'язову напругу після фізичних навантажень. Є хорошим протиревматичним засобом, що усуває набряклість і біль у суглобах при артритах.
Нормалізує роботу сальних залоз. Відбілює і дезодорує шкіру. Завдяки протизапальній та антисептичній дії олія ефективно справляється з різними шкірними інфекціями і запаленнями. Допомагає при фурункульозі, вугрової висипки і герпесі. Дезінфікує, знеболює і регенерує ушкоджені ділянки шкіри після опіків і обморожень. Евкаліптова олія перешкоджає випаданню волосся, усуває лупу.
Відлякує комах (комарі, москіти, мурахи).
ЗАСТОСУВАННЯ
Респіраторні захворювання, застуда, грип, ангіна, бронхіт, синусит, кашель, головний біль, підвищена стомлюваність, сонливість, зниження неспецифічної резистентності організму, вторинні імунодефіцити, м'язовий біль, погіршення рухливості суглобів, артрити, невралгії, ревматизм, радикуліт, плексит.
Застосування евкаліптової олії дає позитивні результати при малих радіаційних ураженнях, цукровому діабеті, мігрені, порушення ліпідного обміну (наприклад, метаболічних порушеннях, пов'язаних з підвищеним утворенням та накопиченням продуктів перекисного окиснення ліпідів). Як антипаразитарний засіб при педикульозі і кишкових паразитів (аскариди, гострики), а також в якості реппелента для відлякування комарів, москітів та мурах.
У дерматології й косметиці олію використовують як антисептичний, протизапальний, регенеруючий і дезодоруючий засіб. При кору, оперізуючому лишаї, вітряній віспі, вугрової висипки, фурункульозі, герпесі ефірну олію можна наносити на уражені ділянки тіла в нерозведеному вигляді. Для лікування флегмон, ерозивно-виразкових ушкоджень слизових оболонок (стоматити, гінгівіти), фурункулів, карбункулів, ран, опіків ефективно використовувати аплікації і компреси з олією евкаліпта.
Збагачені олією мазі, креми, тоніки, шампуні, ополіскувачі використовують при проблемній шкірі, відкритих порах, гіперпігментації, лупі, висипу вугрів, а також для зміцнення волосся.
Олія також використовується для відбілювання шкіри, дезодорування шкірних покривів гігієни порожнини рота.
В аромалампу – 2-5 крапель на 15 м2 площі приміщення.
Для інгаляцій – 1-2 краплі, тривалість процедури 4-7 хвилин.
На аромамедальйон-2-3 краплі.
Для полоскань та компресів – 10-15 крапель на 1 склянку кип'яченої води.
У ванни - 4-7 крапель олії, попередньо змішаної з емульгатором (1/4-1/3 склянки молока, сироватки, розчину морської або кухонної солі).
У саунах – 4-5 крапель на 15 м2.
Для масажу - 7-10 крапель на 10 мл базової олії можна з додаванням 10 крапель розмаринової олії (при травматизмі, артритах).
Для рефлексомасажу - олію евкаліпта змішати з транспортною олією у пропорції 1:1.
Для спринцювання -3-5 крапель евкаліптової олії додати в 1/2 чайної ложки соди і розчинити в 200 г кип'яченої води.
Для розтирання грудей 0,5-2 мл евкаліптової олії розводять у 25 мл олії мигдаля. Процедуру проводять при грипі, застуді, бронхіті.
Для збагачення кремів, тоніків, шампунів – 3-10 крапель на 5-10 мл основи.
Основні | |
---|---|
Об`єм | 5 мл |
Країна виробник | Нідерланди |
Упаковка засобу | Скляна пляшка |
Користувальницькі характеристики | |
Термін придатності | 04.2026 |
- Ціна: 21,45 ₴